Videa

Sitecore produktová videa

Developer and Marketers video

 • Vývojáři

  Sitecore® Experience Platform™ pro vývojáře

  Autoři a editoři obsahu mají se Sitecore® Experience Platform™ dokonale pod svou kontrolou tvorbu a upravování finálního dojmu, který návštěvníci z prohlížení vašich stránek získají. Ať už jde o text, multimediální obsah nebo napojení na sociální sítě, veškerý obsah je vždycky na tom správném místě.

 • Marketéři

  Sitecore® Experience Platform™ pro marketéry

  • Pomocí Sitecore® Experience Platform™ si ověřte svá marketingová sdělení, upravujte je podle potřeb jednotlivých skupin zákazníků a pomozte jim jednoduše procházet vaši webovou prezentací až k výsledku, který potěší obě strany. 

Sitecore Digital Marketing System

 • Digital marketing system (DMS) - Optimalizace konverzí

  Optimalizace konverzí

  Určete, jaké části obsahu se návštěvníkovi zobrazí na základě jeho chování, aktuální polohy nebo předem připravených návštěvnických profilů. Tvůrci obsahu vašich stránek dostanou se Sitecore do rukou opravdu výkonný nástroj pro zvýšení konverze a intenzivnější zapojení zákazníků do komunikace s vámi. 

 • správa webového obsahu (redakční systém) WCMS, Sitecore

  Správa webového obsahu

  Sitecore® Web Experience Manager představuje víc než jen jednoduchý nástroj pro tvorbu vždy aktuálního a čerstvého obsahu. V tvorbě přesně cíleného a personalizovaného webu jde Sitecore ještě o krok dál a z prohlížení webu vytváří pomocí in-line editoru optimalizovaný interaktivní zážitek. 

Sitecore Intranet Portal

 • Sitecore Intranet portal video

  Intranet Portal

  Vytvořte zbrusu novou, plně funkční intranetovou síť během jediného týdne s připravenými nástroji, které nevyžadují žádné programování.