Sitecore® Experience Platform™

Umístěte své zákazníky do středu všeho, co děláte

The Sitecore® Experience Platform™ je technologické řešení pro vás digitální život. Poznávejte své zákazníky s technologií Sitecore® Experience Profile™ a navazujte s nimi personalizovanou komunikaci napříč všemi kanály.

Sitecore® Experience Platform™

 • Vývojáři
  Sitecore® Experience Platform™ pro vývojáře
 • Marketéři
  Sitecore® Experience Platform™ pro marketéry
 • správa webového obsahu (redakční systém) WCMS, Sitecore
  Správa webového obsahu

Sitecore® Experience Platform™ se svými nástroji zastřešuje vše potřebné pro váš úspěšný digitální svět. Umístěte své zákazníky do středu své pozornosti! Poznejte každého svého zákazníka zvlášť s pomocí Sitecore® Experience Profile™ a zahajte s ním personalizovanou individuální komunikaci. Využívejte celou řadu analytických nástrojů pro efektivní měření a optimalizaci vašeho webu.

Sitecore® Experience Platform™ pomáhá:

 • poznat potřeby každého vašeho individuálního zákazníka
 • zaujmout a vést s vašimi zákazníky personalizovanou komunikaci napříč všemi kanály
 • organizovat, měřit a vyhodnocovat vaše obchodní úspěchy a na jejich základě rychleji se rozhodovat
 • spravovat obsah webu, produkty a média

Díky Sitecore® Experience Database™ zaznamenáte každou interakci mezi vaším návštěvníkem bez ohledu na jakékoliv limity. Poučte se z těchto dat. Sledujte, co vaši zákazníci chtějí. Rozšiřte získaná data o dodatečné informace integrací se svým CRM.

Analyzujte výkon svého webu. Měřte výsledky, testujte změny a stoupejte úspěšně vzhůru. S nástroji Sitecore® AIDA® získáte smysluplný přehled o úspěchu vašich internetových stránek.

Obsah je základ. Objevte Sitecore® Web Experience Manager™. Upravujte texty a média. Personalizujte svůj web. Buďte úspěšní.