Sitecore® Experience Profile™

Poznejte své zákazníky každého samostatně

The Sitecore® Experience Profile™ umožňuje blíže poznávat zákazníky, kteří přijdou do kontaktu s vaší společností napříč všemi kanály od sociálních sítí, přes e-mail po web. Mějte přehled o vašich zákaznících od jejich první návštěvy.

Sitecore® Experience Platform™

  • Marketéři
    Sitecore® Experience Platform™ pro marketéry
  • Vývojáři
    Sitecore® Experience Platform™ pro vývojáře

Nyní můžete mít skutečně přehled o každé zahájené internakci s vašimi zákazníky napříč všemi komunikačními kanály. Veškerá data jsou uložena v interní znalostní bázi a Sitecore® Experience Profile™ je vaším oknem, kterým vidíte na každého jednotlivého zákazníka vaší společnosti.

Experience Profile znamená:

  • Vidět zákazníka jako reálnou osobu
  • Personalizovat zobrazovaný obsah v reálném čase tak, jak situace vyžaduje
  • Objevovat nové potřeby zákazníků na základě podobně se chovajících
  • Mít přehled o chování svých zákazníků bez omezení

Se Sitecore® Experience Profile™ máte možnost komunikovat s každým zákazníkem individuálně v reálném čase na základě prediktivní personalizace obsahu. Zahajujete jedinečný rozhovor, se kterým můžete pokračovat napříč libovolným komunikačním kanálem.

Vzhledem k přístupu k datům reprezentujících předchozí návštěvy můžete vašim zákazníkům nabídnout to, co chtěli jim podobní, řadit je do skupin se společnými zájmy a objevovat tak nové možnosti a potřeby vašich zákazníků.

Všechny návštěvy jsou bez limitů ukládány v Sitecore Experience Database™ připravené poskytovat vašim zákazníkům personalizované zkušenosti. Za každé situace si můžete prohlédnout individuální profil každého vašeho zákazníka včetně dodatečných informací z externích systémů jako CRM (pokud jste jej integrovali).