The Sitecore® Experience Database™

Zapamatujte si své zákazníky

The Sitecore Experience Database™ sbírá a třídí informace o návštěvách zákazníků na vašem webu a pomáhá vám tak blíže poznat jejich přání a potřeby. Data jsou ukládána napříč všemi kanály a s jejich pomocí zákazníky přesvědčíte, že je dobře znáte.

Sitecore® Experience Platform™

  • Digital marketing system (DMS) - Optimalizace konverzí
    Optimalizace konverzí
  • Vývojáři
    Sitecore® Experience Platform™ pro vývojáře

Pracujte se zákazníky jako se starými známými. Shromažďujte se Sitecore Experience Database™ informace o každém kroku, který zákazníci na vašem webu udělají. Navíc můžete takto získaná data ukládat do svého CRM systému a přiřazovat k jednotlivým návštěvám dodatečné, například obchodní informace, které lze následně využít v personlizované komunikaci napříč kanály.

Sitecore Experience Database™ podporuje:

  • zaznamenání čehokoliv podstatného k poznání vašich zákazníků
  • přiřazení dat k reálným lidem a vytváření skupin podobně se chovajících
  • rychlý růst bez omezení

Díky kombinaci získaných uživatelských dat a jednotné databáze můžete jednoduše vidět vaše internetové zákazníky jako reálné lidi. Využijte Sitecore® Experience Profile™, který vám nabízí kompletní přehled o chování vašich zákazníků. Pozorujte každou interakci napříč kanály a vytvářejte si přehledy, které potřebujete.

Sitecore® Experience Database™ roste dle vašich potřeb a bez omezení. Je založena na MongoDB, nejrychlejší NoSQL databázové technologii na trhu. Díky optimalizaci pro práci s velkými objemy vám dovoluje flexibilně růst bez zbytečných limitů.