Sitecore® AIDA®

Analyzujte, optimalizujte, buďte úspěšní

Sitecore® AIDA® je technologie zahrnující paletu marketingových nástrojů, s jejichž pomocí můžete spravovat, analyzovat a automaticky vyhodnocovat úspěšnost vaší marketingové strategie.

Sitecore® Experience Platform™

  • Marketéři
    Sitecore® Experience Platform™ pro marketéry
  • Digital marketing system (DMS) - Optimalizace konverzí
    Optimalizace konverzí

S technologií Sitecore® AIDA® snadno analyzujte chování zákazníků na vašem webu, mějte přehled o jejich zájmech a na základě těchto informací dělejte ta zásadní a správná rozhornutí. Jakmile budete znát pravidla hry, veškeré ozkoušené procesy automatizujte.

Sitecore® AIDA® vám pomůže s:

  • Analyzováním internakcí se všemi uživateli vašeho webu napříč všemi kanály
  • Generováním přehledných reportů o tom, co funguje a co ne
  • Rychlým rozhodováním; testujte, měřte, analyzujte a reagujte rychle
  • Automatizováním známých procesů

Se Sitecore® AIDA® máte přístp k smysluplným přehledům znázorňujícím úspěchy vašeho podnikání. Zjišťujte s pomocí automatických procesů a A/B testování, co funguje a co ne. Objevujte, co vaše zákazníky zajímá, a poskytujte jim relevantní zážitky.

Testujte vaše stránky, měřte výkon a úspěšnost a rozhodujte se rychleji. Díky A/B testování víte, co opravdu funguje. Sledujte vaše cíle, personalizujte obsah a posouvejte se kupředu za obchodními úspěchy.

Budujte poctivě dlouhodobé vztahy se svými zákazníky. Získané znalosti následně využijte při automatizacích komunikace s tisíci vašich dalších zákazníků.