Internet Projekt, a. s. - Specialista na CMS, Web CMS a Digital Marketing

Jsme česká profesionální internetová agentura. Certifikovaný Solution Partner Sitecore pro ČR a SR. Dodáváme řešení, technologie a služby, které vám v éře digitálního věku pomohou uspět na webu, uvnitř firmy nebo u vašich obchodních partnerů.

Implementujeme robustní nástroje pro správu obsahu, tedy CMS a Enterprise CMS nebo redakční a publikační systémy, které změní váš pohled na správu a práci s obsahem v jakémkoli prostředí. Nástroje, se kterými správa firemního webu, intranetu, rozsáhlého portálu nebo stovek mikrostránek nebude vaší noční můrou a díky kterým rychle zapomenete na své původní řešení. 

Marketérům naše řešení umožní orientovat se na skutečný obchodní výkon webu a marketingových aktivit. Pomocí profilování a personalizací v reálném čase zajistíme cílenější, přesnější a účinnější komunikaci různými komunikačními kanály, bez ohledu na to, jestli jde o web, e-mail nebo sociální sítě. S marketingovou automatizací získáte silný nástroj pro organizaci typických operací a k ruce vám budou podrobné statistiky, reporting a výstupy webové a obchodní analytiky. 

Provedeme vás světem e-commerce, ať tím myslíme malý e-shop, jiné B2C řešení nebo rozsáhlý B2B portál integrovaný se SAP, Microsoft Dynamics nebo Helios. Optimalizujeme vaše prezentační a nákupní procesy, dodáme vám data pro důležitá rozhodnutí, umožníme online reporting všeho důležitého a váš byznys se tak stane skutečně online. Slovo integrace vás přestane děsit a procesy začnou fungovat, jak mají. 

To vše na špičkových technologiích předních světových producentů a lídrů trhu jako je Sitecore respektujících vaše potřeby a možnosti a s jistotou odpovědného přístupu, kvalitního servisu a profesionální podpory. 

Více informací na www.i-projekt.cz